..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Menu

   » Recenzje

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

List orczego warlordaJak to sie do cholery trzyma.....a, tom stronom......dobra.


Kciałem zaznaczyć że pisze do waszmości od "Naszego Piura", bom nie potrafił znaleść innego...tego, no....mecenasa któryby nam tego lista opublikował, a pasowałby on do działu i sie nie gryzł z inszymi artyklami.

Trafiłem tu przypadkiem, ja i moja banda tafiliśmyta na jedną drowke, no i ona mówiła że iedzie do Da Dużej Twierdzy. No to my za niom. Takoż jestemy tu i rozbiliśmyta obóz.
Chciałem zapowiedzieć władzom tej twierdzy że trafiliśmyta do całkiem porządnej cytadelki, chwali sie i szanuje (żeńska obsługa - pierwsza klasa, my dzienkować!).

Jednakowoż tylko tu ktokolwiek zainteresował sie kim my jesteśma. Dlategowoż mój oddział tu gości ale stwierdził że sucho tu u was, żadnej rozróby, konkursa rzucania goblinem i walenia z dyńki.
Po prostu cisza, spokój i ptaszki ćwierkajom.
No to tak myśląc dzisiaj doszedłem do wniosku coby przytoczyć pare pomysłów.
Co też Nam - Warlordowi Huggy'emu do łba przyszło.

Idea kart postaciów jest naprawde niepowtarzalna, pierwsze raza moje czerwone oczyska widzom taki pomysł. Gratulujem bo już za to macie mojego wielkiego plusa.
Ja może mam jakieś chore ambicyje, ale ja bym po części kciał coby kazdy aktywny mieszkaniec tego twierdza sie wczuwał. nie po to klepał punkty na postacia żeby teraz robić zwykłasa.
Po druga sprawa, ja widze trocha wiecej interaktywności międzypostaciowej. To znaczy mam na myśli coby gracze miedzy sobą interakcj....inter.....jak by sie wczuli to by odgywali tak żeby gadali między sobą i w ogóle.
Wiece o co mi chodzi.
Może to zapędy do MMORPG (czy jakuś tak), ale żeby targowisko było, bo nie ma, a ja se topora mojego, niunię kochaną Choppę złamał był na łbie głupiego trolla górzystego. I czym ja teraz mam machać?! Jam jest Wielki Huggy Posempny, Warlord Kruszycieli Łbów, ja nie móc wystempować bez choppy!
To pierwsza pomysła, targowisko, coby płaszcza można było dostać, topora, a jakby jakiego pokur.....krasnoluda kowala dopadł był to on by magicznego bronia wykuł.
Po to som do wyboru profesyje!
Alchemika można by zatrudnić coby eliksiry warzył i sprzedawał se.
I tak dalyj.
Kasiora, bo za cuś trza móc kupić sprzęciora.
Za jednego posta forumowego - dziesięć miedziaków. 10 miedziaków to srebrniak, 10 srebrniaków to Złota korona. Proste nie? (ha!) a na przykłada toporzycho porządne 60 sztuk złota kosztuje, i to od razu napędza konunkturkę i ruch na portalu. Wiadomo, od tego som Admini coby hamowali nabijaczki postów. Bo to głupie i nie klimatyczne. Za artykuła mondrego - złocisz za strone tekstu, chyba uczciwie nie?
No a jak kto jest na przykładu kowal, to zamawia sie u niego bronia, jakiegoś Majti i Pałerful. On za kasiore kupowac na targ surowce, a z tego kuć bronia i sprzedawać z zyskiem.
Innym pomysłem jest bar. Abo Karczma.
Forum to byle listy wysyłane. Czat - pogaduszki na ulicy.
Jeno takom serio karczme zrobić, a choćby na forum, ale tak coby sie każdy wczuł w te postać, coby widział jak akcja toczy sie z dnia na dzień dalyj.
Oczywista nie dostawałoby sie za karczemne posty kasiorki, no bo jak, w bar sie wydaje pieniądz, a nie dostaje.
No a żeby nie nudziło sie toto, to coby jeszcze kolejna pomysł, ale ciutka podpatrzona jakżembył w innej mieścinie.
Cobyśmy kilka grup zrobili takowych niby-klanów, gildii (o, dobre!), byle nie tyla co profesji, bo za nudno, co, sami woje, albo same złodzieje? Nuda!
Jeno kilka. I robić zawody z rzucaniu gobosem....eee...może nie koniecznie by wy nie umiec dobrze rzucać gobosem, ale na przyjkłada w zagadkach z jakowejś dziedziny dla innego grupa, admini, abo kto neutralny ocenia poprawność pytań i już, kasiorka płynie dla najlepszych grup, albo jakiś rzadki przedmiocik może sobie wybrać taki członek grupy (a propo targu...)
To tyla, kończy mi sie tusz com dostał od miłej pani drowki, a i pomysły wyschły. Jak jeno bede miał tusz, abo pomysł a najlepij jedno i drugie to coś skrobne.Huggy Da Grim.
komentarz[2] |

Komentarze do "List orczego warlorda"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Kerm
Engine by Khazis Khull based on jPortal


   Sonda
   Czy ewolucja idzie w dobrym kierunku?
Jasne, tylko tak dalej.
Nie mam zdania.
Nie wszystko mi się podoba, ale
Nie widzę potrzeby.
To krok wstecz.
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Bogowie greccy
   Fantasy jako ...
   Przeznaczenie
   Apokalipsa 20...
   Wilkołaki
   Bogowie grecc...
   Legenda o kró...
   Chupacabra
   Egipscy Bogow...
   Inspiracje ku...

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.019249 sek. pg: